هتل ها
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵
0 نظر
425 بازدید

                هتل ها 

 


آب ژاول


یکی از پرکاربرد ترین محصولات در هتل ها، آب ژاول می باشد. این محصول در خشک شویی، ضدعفونی کردن استخرها و .....کاربرد دارد. شرکت ما مفتخر است که با کیفیت ترین آب ژاول را از تولید کنندگان برتر ملی تهیه کرده و در اختیار هتل ها قرار می دهد.

 


پرکلین


شستشوی کف در قسمت های مختلف هتل بسیار مهم و حیاتی است.از سویی به خطر اینکه در معرض دید مسافران است، پاکیزگی و درخشندگی آن اهمیت فراوانی دارد و از سویی دیگر ،به لحاظ حفظ کف پوش ها از خطر خوردگی، نمی توان از هر شوینده ای برای شستشوی کف پوش های گران قیمت هتل استفاده نمود.


راه حلی که ما به شما پیشنهاد می کنیم، محصولی به نام پر کلین است.این محصول به علت ماهیت قلیایی، هیچ گونه اثر خورندگی ایجاد نمی کند و از سوی دیگر، قدرت بی نظیر آن در زدودن آلودگی ها از روی سرامیک و کف پوش ، شگفت انگیز است.


ضدعفونی دست


حفظ بهداشت فردی مسافران و کارکنان هتل، از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت ما در این زمینه دو محصول سپتی سیدین  و سپتی ژل را عرضه می نماید. این دو محصول با قدرتی کم نظیر تمام آلودگی های موجود بر سطح دست را از بین می برند. این محصولات به علت دارا بودن ویتامین E  و عصاره آلوئه ورا ، علاوه بر پاکسازی پسوت دست، شادابی و لطافت پوست را حفظ می نمایند. این محصول بدون رایحه تولید شده است تا بوی آن بر مواد غذایی اثر نامطلوبی نداشته باشد.

 

 

.

.

    شرکت ایده بازار صنعت سبز

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

  • سخن مدیر3

     

  • سخن مدیر2

     

  • سخن مدیر1

     

پر فروش ترین محصولات

سپتی سرفیس

سپتی سرفیس یک محلول ضدعفونی کننده آماده مصرف بدون نیاز به رقیق سازی است که بر روی سطوح اسپری شده و باعث نابودی میکروارگانیسم ها می شود. از ویژگی های مهم این محصول عدم خورندگی و عدمایجاد رسوب بر روی سطوح فلزی و غیر فلزی و اثرگذاری بر طیف وسیعی از باکتری ها، ویروس ها، کپک ها و مخمرها می باشد. سپتی سرفیس را می توان برای محل هایی که در مجاورت موادغذایی می باشد نیز استفاده گ

پرسیدین

پرسیدین 15% محلولی ضدعفونی کننده و استریل کننده سرد (High Level) بر پایه یکی ار موثرترین و قوی ترین ترکیب بیوسید (میکروب کش) دنیا "پراستیک اسید" است و بالاترین استانداردها و کیفیت را در از بین بردن کلیه ویروس ها، باکتری ها، قارچ ها و دیگر عوامل میکروبی دارد. 

 

پرکلین

پرکلین یک شوینده قلیایی با خواص پاک کنندگی قوی است که در هنگام استفاده دارای خاصیت کف کنندگی نسبتا مناسبی می باشد. این محصول با داشتن سورفکتنت های مناسب در فرمولاسیون خود دارای خاصیت پاک کنندگی چربی ها و مواد آلی قطبی و غیر قطبی می باشد. این محصول خورندگی بر روی فلزات ایجاد نمی کند.