صنایع بسته بندی گوشتی
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵
0 نظر
314 بازدید

                کارخانجات فرآورده های گوشتی 


همانطور که می دانید ضدعفونی بدون نظافت و cleaning مناسب، کارآیی لازم را ندارد. استفاده  از توصیه کارشناسان شرکت ایده بازار صنعت سبز به شما، استفاده از مواد شوینده نظیر انواع دتوسپت ها ، نانوصابون، پرکلین قلیایی و شوینده های اسیدی قبل از ضدعفونی می باشد.


شما می توانید با یک تماس مواد و تجهیزات مورد نیاز COP را از ما درخواست نمایید تا به سرعت و با کمترین هزینه در اختیار شما قرار گیرد.


کاهش بار میکروبی سردخانه ها، انبار ها و سالن های تولید خود را به ما بسپارید.

 

 

.

.

.

    شرکت ایده بازار صنعت سبز 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

  • سخن مدیر3

     

  • سخن مدیر2

     

  • سخن مدیر1

     

پر فروش ترین محصولات

سپتی سرفیس

سپتی سرفیس یک محلول ضدعفونی کننده آماده مصرف بدون نیاز به رقیق سازی است که بر روی سطوح اسپری شده و باعث نابودی میکروارگانیسم ها می شود. از ویژگی های مهم این محصول عدم خورندگی و عدمایجاد رسوب بر روی سطوح فلزی و غیر فلزی و اثرگذاری بر طیف وسیعی از باکتری ها، ویروس ها، کپک ها و مخمرها می باشد. سپتی سرفیس را می توان برای محل هایی که در مجاورت موادغذایی می باشد نیز استفاده گ

پرسیدین

پرسیدین 15% محلولی ضدعفونی کننده و استریل کننده سرد (High Level) بر پایه یکی ار موثرترین و قوی ترین ترکیب بیوسید (میکروب کش) دنیا "پراستیک اسید" است و بالاترین استانداردها و کیفیت را در از بین بردن کلیه ویروس ها، باکتری ها، قارچ ها و دیگر عوامل میکروبی دارد. 

 

پرکلین

پرکلین یک شوینده قلیایی با خواص پاک کنندگی قوی است که در هنگام استفاده دارای خاصیت کف کنندگی نسبتا مناسبی می باشد. این محصول با داشتن سورفکتنت های مناسب در فرمولاسیون خود دارای خاصیت پاک کنندگی چربی ها و مواد آلی قطبی و غیر قطبی می باشد. این محصول خورندگی بر روی فلزات ایجاد نمی کند.