صنایع بسته بندی و سردخانه مواد غذایی
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵
0 نظر
334 بازدید

                سردخانه های مواد غذایی سردخانه ها به علت تردد مکرر پرسنل و ماشین آلات حمل مواد غذایی، زمینه مناسبی برای رشد میکروب ها و ایجاد آلودگی های بیولوژیک در خود دارند.


استفاده از ضدعفونی کننده های food grade برای پرسنل و سطوح برای جلوگیری از رشد قارچ و کپک در گوشه های سالن ها و یا در مجاورت مواد غذایی بسیار مفید است.


کارشناسان ما آمادگی دارند تا با یک تماس از جانب شما، دانش و تجربه خود را در زمینه کنترل رشد قارچ و کپک در اختیارتان قرار دهند.

.

.

.

    شرکت ایده بازار صنعت سبز 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

  • سخن مدیر3

     

  • سخن مدیر2

     

  • سخن مدیر1

     

پر فروش ترین محصولات

سپتی سرفیس

سپتی سرفیس یک محلول ضدعفونی کننده آماده مصرف بدون نیاز به رقیق سازی است که بر روی سطوح اسپری شده و باعث نابودی میکروارگانیسم ها می شود. از ویژگی های مهم این محصول عدم خورندگی و عدمایجاد رسوب بر روی سطوح فلزی و غیر فلزی و اثرگذاری بر طیف وسیعی از باکتری ها، ویروس ها، کپک ها و مخمرها می باشد. سپتی سرفیس را می توان برای محل هایی که در مجاورت موادغذایی می باشد نیز استفاده گ

پرسیدین

پرسیدین 15% محلولی ضدعفونی کننده و استریل کننده سرد (High Level) بر پایه یکی ار موثرترین و قوی ترین ترکیب بیوسید (میکروب کش) دنیا "پراستیک اسید" است و بالاترین استانداردها و کیفیت را در از بین بردن کلیه ویروس ها، باکتری ها، قارچ ها و دیگر عوامل میکروبی دارد. 

 

پرکلین

پرکلین یک شوینده قلیایی با خواص پاک کنندگی قوی است که در هنگام استفاده دارای خاصیت کف کنندگی نسبتا مناسبی می باشد. این محصول با داشتن سورفکتنت های مناسب در فرمولاسیون خود دارای خاصیت پاک کنندگی چربی ها و مواد آلی قطبی و غیر قطبی می باشد. این محصول خورندگی بر روی فلزات ایجاد نمی کند.