صنایع آشامیدنی
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵
0 نظر
379 بازدید

                صنایع آشامیدنی 

 


یکی از مهمترین مشکلات پیش روی کارخانجات تولید نوشابه، آب میوه، ماءالشعیر، آب معدنی و عرقیات؛ به وجود آمدن Biofilm در مسیرهای انتقال آب و محصول است.


کارشناسان شرکت ایده بازار صنعت سبز با تکیه بر سالها تجربه فعالیت در کارخانجات تولید مواد آشامیدنی، می توانند شما را در حل این مشکل یاری کنند.


ارتقای GMP و کاهش آلودگی های میکروبی، تامین شوینده های اسیدی و قلیایی UF و مواد مصرفی مورد نیاز برای C&D سیستم های غشایی نظیر RO ، تنها گوشه ای از توانمندی های شرکت ماست.


تامین آنتی اسکالانت های اروپایی، متابی سولفیت سدیم خوراکی، DBNPA، نگهدارنده های رشد میکروبی و دیگر افزودنی های صنایع آشامیدنی برای شما، تنها با یک تماس میسر خواهد شد.

 

 

.

.

.

    شرکت ایده بازار صنعت سبز    

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

  • سخن مدیر3

     

  • سخن مدیر2

     

  • سخن مدیر1

     

پر فروش ترین محصولات

سپتی سرفیس

سپتی سرفیس یک محلول ضدعفونی کننده آماده مصرف بدون نیاز به رقیق سازی است که بر روی سطوح اسپری شده و باعث نابودی میکروارگانیسم ها می شود. از ویژگی های مهم این محصول عدم خورندگی و عدمایجاد رسوب بر روی سطوح فلزی و غیر فلزی و اثرگذاری بر طیف وسیعی از باکتری ها، ویروس ها، کپک ها و مخمرها می باشد. سپتی سرفیس را می توان برای محل هایی که در مجاورت موادغذایی می باشد نیز استفاده گ

پرسیدین

پرسیدین 15% محلولی ضدعفونی کننده و استریل کننده سرد (High Level) بر پایه یکی ار موثرترین و قوی ترین ترکیب بیوسید (میکروب کش) دنیا "پراستیک اسید" است و بالاترین استانداردها و کیفیت را در از بین بردن کلیه ویروس ها، باکتری ها، قارچ ها و دیگر عوامل میکروبی دارد. 

 

پرکلین

پرکلین یک شوینده قلیایی با خواص پاک کنندگی قوی است که در هنگام استفاده دارای خاصیت کف کنندگی نسبتا مناسبی می باشد. این محصول با داشتن سورفکتنت های مناسب در فرمولاسیون خود دارای خاصیت پاک کنندگی چربی ها و مواد آلی قطبی و غیر قطبی می باشد. این محصول خورندگی بر روی فلزات ایجاد نمی کند.