رستوران ها
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵
0 نظر
358 بازدید

                رستوران ها 


مشکل اساسی در نظافت رستوران ها، وجود مقدار زیادی چربی به جا مانده از طبخ غذا روی سطوح و کف آشپزخانه است. پرکلین یک شوینده قلیایی است که بدون ایجاد آسیب هایی نظیر خوردگی، به خوبی از عهده شستشوی انواع آلودگی های با منشا عالی نظیر چربی ها بر می آید.


یکی از موارد شایان توجه در اماکن طبخ وعرضه غذا، بهداشت فردی پرسنل می باشد. شرکت ما در این زمینه دو محصول سپتی سیدین  و سپتی ژل را عرضه می نماید. این دو محصول با قدرتی کم نظیر تمام آلودگی های موجود بر سطح دست را از بین می برند. این محصولات به علت دارا بودن ویتامین E  و عصاره آلوئه ورا ، علاوه بر پاکسازی پسوت دست، شادابی و لطافت پوست را حفظ می نمایند. این محصول بدون رایحه تولید شده است تا بوی آن بر مواد غذایی اثر نامطلوبی نداشته باشد.


حفظ بهداشت و  پاکیزگی سطوحی که با مواد غذایی در تماس هستند، از الزامات کار رستوران ها و fast food ها می باشد.
سپتی سرفیس  با خاصیت میکروب زدایی و ضدعفونی کنندگی قوی و همچنین سهولت در استفاده به همین منظور طراحی شده است.

 

 

.

.

    شرکت ایده بازار صنعت سبز

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

  • سخن مدیر3

     

  • سخن مدیر2

     

  • سخن مدیر1

     

پر فروش ترین محصولات

سپتی سرفیس

سپتی سرفیس یک محلول ضدعفونی کننده آماده مصرف بدون نیاز به رقیق سازی است که بر روی سطوح اسپری شده و باعث نابودی میکروارگانیسم ها می شود. از ویژگی های مهم این محصول عدم خورندگی و عدمایجاد رسوب بر روی سطوح فلزی و غیر فلزی و اثرگذاری بر طیف وسیعی از باکتری ها، ویروس ها، کپک ها و مخمرها می باشد. سپتی سرفیس را می توان برای محل هایی که در مجاورت موادغذایی می باشد نیز استفاده گ

پرسیدین

پرسیدین 15% محلولی ضدعفونی کننده و استریل کننده سرد (High Level) بر پایه یکی ار موثرترین و قوی ترین ترکیب بیوسید (میکروب کش) دنیا "پراستیک اسید" است و بالاترین استانداردها و کیفیت را در از بین بردن کلیه ویروس ها، باکتری ها، قارچ ها و دیگر عوامل میکروبی دارد. 

 

پرکلین

پرکلین یک شوینده قلیایی با خواص پاک کنندگی قوی است که در هنگام استفاده دارای خاصیت کف کنندگی نسبتا مناسبی می باشد. این محصول با داشتن سورفکتنت های مناسب در فرمولاسیون خود دارای خاصیت پاک کنندگی چربی ها و مواد آلی قطبی و غیر قطبی می باشد. این محصول خورندگی بر روی فلزات ایجاد نمی کند.