آرایشگاه های زنانه
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵
0 نظر
346 بازدید

                آرایشگاه های زنانه 

 


سپتی ژل


یکی از مهمترین مسائل در حفظ بهداشت آرایشگاه ها، بهداشت فردی ارایشگران می باشد.سپتی ژل محصولی است که به همین منظور طراحی شده است.این محصول با قدرت ضدعفونی کنندگی فوق العاده مانع از انتقال آلودگی ها از دست ارایشگر به مشتریان می شود.علاوه بر آن به خاطر داشتن ویتامینE و عصاره آلوئه ورا نرمی و لطافت خاصی به پوست دست بخشیده، آنرا خوشبو می سازد.

 


سپتی سیدین


یکی از متداول ترین آلودگی ها در محیط ارایشگاه، هنگام اپیلاسیون رخ میدهد. آلودگی و چربی موجود روی سطح پوست مشتری یا آرایشگر به علت باز بودن منافذ پوست وارد لایه های زیرین پوست شده و باعث خارش، جوش و میخچه اپیلاسیون می گردد. شرکت ما برای پیشگیری از این عوارض، سپتی سیدین را توصیه می نماید.این محصول با قدرت ضدعفونی کنندگی فراوان ، تمام میکروب های موجود در سطح پوست را از بین می برد و به خاطر دارا بودن ویتامین E و عصاره آلوئه ورا باعث شادابی و لطافت پوست نیز می شود.

 


سپتی سرفیس


آلودگی سطوح و ابزار یکی معضلات اصلی آرایشگاه ها می باشد. سپتی سرفیس با توانمندی بی نظیر در میکروب کشی ، به منظور ضدعفونی نمودن ابزار ها و سطوح در تماس با بدن تولید شده است.

 

 

 

 

.

.

    شرکت ایده بازار صنعت سبز

Share
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

  • سخن مدیر3

     

  • سخن مدیر2

     

  • سخن مدیر1

     

پر فروش ترین محصولات

سپتی سرفیس

سپتی سرفیس یک محلول ضدعفونی کننده آماده مصرف بدون نیاز به رقیق سازی است که بر روی سطوح اسپری شده و باعث نابودی میکروارگانیسم ها می شود. از ویژگی های مهم این محصول عدم خورندگی و عدمایجاد رسوب بر روی سطوح فلزی و غیر فلزی و اثرگذاری بر طیف وسیعی از باکتری ها، ویروس ها، کپک ها و مخمرها می باشد. سپتی سرفیس را می توان برای محل هایی که در مجاورت موادغذایی می باشد نیز استفاده گ

پرسیدین

پرسیدین 15% محلولی ضدعفونی کننده و استریل کننده سرد (High Level) بر پایه یکی ار موثرترین و قوی ترین ترکیب بیوسید (میکروب کش) دنیا "پراستیک اسید" است و بالاترین استانداردها و کیفیت را در از بین بردن کلیه ویروس ها، باکتری ها، قارچ ها و دیگر عوامل میکروبی دارد. 

 

پرکلین

پرکلین یک شوینده قلیایی با خواص پاک کنندگی قوی است که در هنگام استفاده دارای خاصیت کف کنندگی نسبتا مناسبی می باشد. این محصول با داشتن سورفکتنت های مناسب در فرمولاسیون خود دارای خاصیت پاک کنندگی چربی ها و مواد آلی قطبی و غیر قطبی می باشد. این محصول خورندگی بر روی فلزات ایجاد نمی کند.